گسترش اندیشه شهید مطهری پادزهر نفوذ فرهنگی دشمن است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: گسترش اندیشه شهید مطهری پادزهر نفوذ فرهنگی دشمن است که باید در جامعه فراگیر شود.
204835

 آیت الله سید علیرضا عبادی در جمع دست اندرکاران دوره بینش مطهر خراسان جنوبی بیان کرد: امروز به دلیل خلأ فکری، غرب و غرب گرایان دنیا را به لجن کشانده مردم مظلوم را به خاک و خون می کشند.

وی با اشاره به خصوصیات و اخلاقیات شهید آیت الله مطهری بیان کرد: اندیشه این شهید وارسته و اندیشه منحصر به یک شخص نیست چرا که هر کسی که به خودسازی علمی، اخلاقی و عملی و فرهنگی دست یابد، مطهری می شود.

آیت الله عبادی شهید آیت الله مطهری را خار چشم دشمنان دانست و افزود: نیاز است اندیشه این شهید تکثیر یابد و توطئه دشمن برای حذف مطهری، خنثی شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت برگزاری دوره های اندیشه مطهر بیان کرد: باید اندیشه شهید مطهری در تداوم برگزاری این دوره ها به سطح جامعه سرایت کند.

وی با بیان اینکه اگر سطح علمی و خودسازی افراد افزایش یابد و مبانی مطهری را به دست آورند، می توانند تولید علم کنند، اظهار کرد: فرهنگ منحط غرب و لیبرال به دنبال از بین بردن انسان های متفکر و دانشمند است.

آیت الله عبادی با بیان اینکه گسترش اندیشه شهید مطهری پادزهر نفوذ فرهنگی دشمن است، افزود: اگرچه تاکنون دشمن در برنامه هایش موفق نشده اما نیاز است اندیشه مطهری در جامعه فراگیر شود.

وی با اشاره به شیوع کرونا  و مجازی شدن کلاس های درس بیان کرد: متاسفانه فضای مجازی که در اختیار نوجوان ها قرار دارد به خاطر کم کاری مسئولان داخلی رها شده است.

آیت الله عبادی اظهار کرد: نیاز است برنامه های در مقابل انواع و اقسام تبلیغات و جنگ روانی دشمنان برای نجات جوانان بررسی و ارائه شود.

وی با بیان اینکه دشمن باید بداند که امثال شهید مطهری و سلیمانی ها با ترور از بین نمی روند، افزود: به مراتب اندیشه این شهدا برای دشمن خطرناک‌تر بوده و تا ابد باقی است.