امیرحسین مدرس داستان راستان شهید مطهری را در رادیو صبا می‌خواند

«بهارستان» ویژه برنامه افطار رادیو با روایتی از امیرحسین مدرس
امیر حسین مدرس

«بهارستان» ویژه برنامه ماه مبارک رمضان از چهارشنبه 25  فرودین با شروع ماه مبارک رمضان تقدیم مخاطبان می‌شود. در این برنامه با بخش‌های مختلف تلاش می‌شود با ایجاد فضایی سرشار از نشاط در کنار معنویت، مخاطبان این ماه را به عنوان ماه مهمانی خدا درک کنند.

در بهارستان هر افطار امیر حسین مدرس داستان‌هایی از کتاب داستان راستان می‌خواند. سمیه رنجکش از همدلی‌ها در این ماه مبارک برای شنوندگان گزارش می‌دهد. بشیر جعفری‌نیا مدیر گروه طنز و سرگرمی رادیو صبا، درباره این برنامه گفت: نام بهارستان برای این برنامه برگرفته از همزمانی بهار طبیعت و بهار قرآن  است.

وی از برگزاری مسابقه کتابخوانی در این  برنامه خبر داد و گفت: با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی و آشنایی مخاطبان با کتاب ارزشمند داستان راستان شهید مطهری در این برنامه هر شب یک سؤال مطرح می‌شود که پاسخ آن در داستانی است که امیرحسین مدرس برای مخاطبان روایت می‌کند.

در پایان ماه مبارک رمضان به سه نفر از کسانی که بیشترین پاسخ صحیح را ارسال کرده‌اند، هدیه ارزشمندی تعلق خواهد گرفت. بهارستان در ماه مبارک رمضان هر روز در آستانه اذان مغرب به مدت یک ساعت به تهیه‌کنندگی  و نویسندگی ملیحه مرادی جعفری و اجرای نازنین مهیمنی با مخاطبان همدل و همراه می‌شود.