شناسه متن : 959
1393/3/19 - 05:53 2014-06-09 05:53:00

اجرای سیر مطالعاتی آثار شهید مطهری در زنجان

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان با تشریح برنامه‌های اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در تابستان امسال، گفت: سیر مطالعاتی آثار شهید مطهری در کانون فرهنگی و هنری شهید شهریاری اجرا می‌شود.
به گزارش پایگاه اینترنتی شهید مطهری به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، "مرتضی مقدمی" اظهار کرد: هم‌زمان با آغاز فصل تعطیلات برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان برگزار می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه امسال 17 هزار نفر از اعضای کانون‌ها تحت پوشش این برنامه‌ها قرار می‌گیرند، ادامه داد: در همین راستا اردوی آموزشی اندیشه‌های آسمانی با حضور بیش از 100 نفر از اعضای فعال کانون‌های مساجد استان زنجان در قالب کارگاه‌های آموزشی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.
 
وی، از برگزاری همایش ریحانه آفرینش با موضوع "حجاب و عفاف" خبر داد و افزود: این همایش نیز در قالب کارگاه‌های آموزشی و با حضور اساتید مجرب در استان برگزار می‌شود.
 
مقدمی همچنین به طرح بزرگ آسمانی‌ها در بیش از 200 کانون فرهنگی و هنری اشاره کرد و افزود: این طرح با اجرای 20 عنوان کلاس مختلف در رشته‌های خوشنویسی، طراحی، نقاشی، کلاس‌های آموزشی، مهارت‌های زندگی، وبلاگ‌نویسی و تولید محتوای دینی و قرآنی و اردوهای علمی و فرهنگی برگزار خواهد شد.
 
مسوول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان، از برگزاری مسابقه خاطره‌نویسی با عنوان "تابستان من" خبر داد و افزود: کتاب‌های آموزشی و مذهبی در این فصل به کانون‌های فرهنگی و هنری ارسال می‌شود.
 
وی با اشاره به برگزاری سیر مطالعاتی آثار شهید مطهری با همکاری بنیاد بین‌المللی صدرا در کانون فرهنگی و هنری شهید شهریاری، ادامه داد: در همین راستا هسته‌های علمی و پژوهشی تشکیل می‌شود.
 
به گفته مقدمی، برگزاری کلاس‌های آموزش فنی و حرفه‌ای مطابق با نیاز منطقه جهت آشنایی نوجوانان با مشاغل و تشکیل حلقه‌های معرفتی با موضوعات پاسخ به شبهای روز و تبیین مسایل اعتقادی و احکام با محوریت 60 حلقه تربیتی چهره به چهره، از دیگر برنامه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان است.
انتهای پیام

دیدگاه ها