شناسه متن : 900
1392/7/14 - 12:45 2013-10-06 12:45:00
چهارمین دوره آموزشی سراسری "طلیعه حکمت" ویژه دانشجویان نخبه فرهنگی دانشگاه های سراسر کشور توسط سازمان بسیج دانشجویی و با همکاری معاونت آموزش بنیاد شهید مطهری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اینترنتی شهید مطهری دوره برادران در اردوگاه سید الشهدای آبعلی و دوره خواهران طی 14 روز در دانشگاه شهر کرد برگزار شد. در این دوره درحدود 1500 تن از دانشجویان سراسر کشور حضور داشتند.

این طرح در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر بسط اندیشه های دینی با تکیه بر اندیشه استاد مطهری در دانشگاه ها و در پنج موضوع مهدویت، نفاق، امر به معروف، تربیت و رشد اسلامی و آزادی به صورت تخصصی برگزار شده است.

گفتنی است این دوره های آموزشی سالی یکبار و با هدف پرورش مربی برای حلقه های مطالعاتی و دانشجویی در دانشگاه برگزار می شود و مربیان، پس از طی این دوره در دانشگاه های سراسر کشور به بسط و گسترش آثار و افکار شهید مطهری می پردازند.
دانشجویان علاقه مند به شرکت در این حلقه های مطالعاتی می توانند به دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه ها مراجعه کنند.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین رضوانی نسب، معاون آموزش بنیاد علمی و فرهنگی شهید مطهری از همه جوانان و علاقه مندان به فراگیری اندیشه های استاد مطهری در خواست کرد با حضور در کانون های تحت پوشش این بنیاد، ضمن فراگیری اندیشه های استاد از تخفیف بیش از 70 درصدی کتاب ها بهره مند شوند.

مسئولان، فعالان فرهنگی و کانون های مساجد علاقه مند به همکاری و استفاده از حمایت های بنیاد، می توانند با شماره تلفن 32900443-025 تماس بگیرند.
 
انتهای پیام

دیدگاه ها