شناسه متن : 2850
1395/1/16 - 10:52 2016-04-04 10:52:00
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان از برگزاری مراسم سی و هفتمین سالگرد شهادت استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری در روز ۱۲ اردیبهشت ماه در این استان خبر داد.

مراسم سالگرد شهادت استاد مطهری در هرمزگان برگزار می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان از برگزاری مراسم سی و هفتمین سالگرد شهادت استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری در روز ۱۲ اردیبهشت ماه در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری پایگاه شهید مطهری به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، علی رئوفی در جلسه ستاد بزرگداشت سالروز شهادت استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری در هرمزگان با تبریک سال نو بر لزوم واکاوی و بازخوانی اندیشه های آیت الله شهید مطهری و مقام شامخ معلم تاکید کرد و بیان داشت: حرمت قلم آنقدر بالاست که خداوند بدان سوگند یاد می کند.

وی با اشاره به اینکه شهید مطهری یکی از تئوریسین های انقلاب اسلامی بود، تصریح کرد: آثار و خدماتی که علامه شهید مرتضی مطهری برای انقلاب اسلامی داشته اند وصف ناشدنی است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان با بیان اینکه واکاوی و بازخوانی آثار و اندیشه های شهید مطهری برای آحاد مردم به ویژه نسل جوان ضروری است، اظهار داشت: برای سخنرانی مراسم سالگرد استاد شهید مرتضی مطهری در استان از سخنرانان استانی و کشوری بهره مند خواهیم شد.
رئوفی ادامه داد: مرکز آموزش و پژوهش، توسعه و آینده نگری استان هرمزگان به عنوان دبیر ستاد برگزاری مراسم سی و هفتمین سالگرد شهادت استاد مرتضی مطهری در استان هرمزگان تعیین شده است.
وی خاطرنشان کرد: دانشجویان و طلاب استان می توانند مقالات خود را در حوزه مطهری پژوهی به دبیرخانه این ستاد در استان ارسال نمایند.

رئیس شورای فرهنگی استانداری هرمزگان در ادامه بیان داشت : در مراسم بزرگداشت استاد شهید مطهری اقشار مختلف جامعه از دانشجویان ، طلاب، فرهنگیان و مسئولان شرکت خواهند کرد.

رئوفی اظهار داشت: مراسم سالگرد بزگرداشت شهاد استاد شهید مرتضی مطهری در استان هرمزگان روز 12 اردیبهشت ماه همزمان با سالروز شهادت استاد مطهریبرگزار خواهد شد که در این مراسم همچنین از اساتید و معلمان برتر استانی و صاحبان مقالات برتر تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی اضافه کرد: نمایشگاه مجموعه آثار استاد شهید مرتضی مطهری همزمان با برگزاری مراسم بزرگداشت این استاد در استان برپا خواهد شد تا عموم شرکت کنندگان با آثار این اندیشمند انقلابی بیش از بیش آشنا شوند.

انتهای پیام

دیدگاه ها