شناسه متن : 2830
1394/12/10 - 10:57 2016-02-29 10:57:00
معاون فرهنگی حوزه های علمیه لرستان از شرکت 126 طلبه خواهر در برگزاری مسابقه کتابخوانی شهید مطهری در مدارس علمیه استان خبر داد.

برگزاری مسابقه کتابخوانی شهید مطهری در مدارس علمیه خواهران لرستان

معاون فرهنگی حوزه های علمیه لرستان از شرکت 126 طلبه خواهر در برگزاری مسابقه کتابخوانی شهید مطهری در مدارس علمیه استان خبر داد.

سمیه عزیزی، معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران لرستان، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم  آباد، بیان داشت: مسابقه کتابخوانی شهید مطهری در مدارس علمیه خواهران استان در حال برگزاری است.

وی با بیان این که کتاب های استاد شهید مرتضی مطهری طلاب مدارس علمیه خواهران استان توزیع شده است، افزود: از پنجم اسفند ماه طلاب با مراجعه به سایت farhangi.wht.ir می توانند با پاسخ به سؤالات در این مسابقه شرکت کنند.

عزیزی استقبال بانوان طلبه لرستان از این مسابقه کتابخوانی شهید مطهری را بسیار خوب ارزیابی کرد و عنوان داشت: این طرح مسابقه کتابخوانی با شرکت 126 طلبه لرستانی در استان برگزار می شود.

وی در ادامه با بیان این که مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی شهید مطهری پنج روز است، خاطرنشان کرد: 10 اسفندماه آخرین مهلت شرکت در این مسابقه کتابخوانی است.

معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران لرستان آشنایی طلاب با اندیشه های شهید مطهری، تقویت و ارتقا سطح علمی طلاب را از جمله اهداف برگزاری این دوره از مسابقات کتابخوانی عنوان کرد.

وی در ادامه بیان داشت: در قالب برگزاری مسابقات کتابخوانی و تشویق طلاب به شرکت در این دوره ها تلاش می شود توانمندسازی طلاب در جهت پاسخگویی به سؤالات و شبهات مورد توجه قرار گیرد.

عزیزی اظهار داشت: نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و ارتقا فرهنگ مطالعه کتب غیر درسی از دیگر اهداف مهم برگزاری مسابقات کتابخوانی شهید مطهری در مدارس علمیه است.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه ها