شناسه متن : 2774
1394/4/21 - 06:20 2015-07-12 06:20:00
کامل‌ترین و کاربردی‌ترین ابزار جستجوی اینترنتی در آثار و اندیشه‌های شهید مطهری در اختیار محققان و عموم علاقمندان قرار گرفت.

راه‌اندازی موتور جستجو در آثار شهید مطهری

کامل‌ترین و کاربردی‌ترین ابزار جستجوی اینترنتی در آثار و اندیشه‌های شهید مطهری در اختیار محققان و عموم علاقمندان قرار گرفت.

صفحه ویژه جستجوی تخصصی و کاربردی در آثار استاد شهید مرتضی مطهری به امکانات متنوع این پایگاه اینترنتی افزوده شد و دسترسی به افکار این اندیشمند بزرگ را بیش از گذشته تسهیل نمود.

با فراهم شدن این امکان، پژوهشگران، مبلغان و عموم علاقمندان می‌توانند به آسانی و با سرعت پاسخ بسیاری از پرسش‌های فکری، فرهنگی، سیاسی و معرفتی خود را از آثار شهید مطهری دریافت کنند.

یکی از ویژگی‌های این ابزار، امکان جستجوی جداگانه در سرفصل‌ها است که شرایط جستجوی موضوعی را برای محققان فراهم می‌آورد و دست‌یابی به ابواب و فصول مرتبط با زمینه مورد نظر جستجوگر را تسهیل می‌کند. امکان جستجو در عناوین و متون همه یا بخشی از آثار استاد مطهری و ارتباط یافته‌ها با کتابخانه تحت وب و اپلیکیشن اندرویدی از دیگر امکانات پیش‌بینی شده در این موتور جستجو است که به‌تدریج ارتقا خواهد یافت و بخش‌های دیگری به آن افزوده می‌شود.

 علاقمندان می‌توانند از طریق صفحه اصلی پایگاه اینترنتی بنیاد علمی فرهنگی شهید مطهری به نشانی motahari.ir یا از نشانی   search.motahari.ir  به این موتور جستجو دسترسی پیدا کنند. 

انتهای پیام

دیدگاه ها