شناسه متن : 130
1393/1/24 - 11:35 2014-04-13 11:35:00

 

ارسال پیام به صحفه اصلی
1ـ پس از ورود به سامانه آموزشی، به منظور ارسال پیام به صفحه اصلی، آیکون «امکانات» در پایین صفحۀ میزکار را باز نموده و از طریق بخش «تنظیمات سیستم» به لینک «مدیریت پیام‌های عمومی» دسترسی یابید.

به منظور سهولت دسترسی، لینک‌ مربوط در همان صفحۀ میزکار و از طریق «لینک‌های پرکاربرد» در اخیتار شما قرار گرفته است.

2ـ با کلیک بر روی لینک «ارسال پیام به صفحه اصلی» وارد صفحه‌ای می‌‌شوید که در آن دو قابلیت «ارسال پیام جدید» و مشاهده «پیام‌های ارسال شده» برای شما فرآهم است.

در برگه «ارسال پیام جدید» می‌توانید موضوع و متن پیام خود را درج نموده و دکمه «ارسال» را کلیک نمایید. پیام شما پس از تأیید مسئولان در صفحه اصلی سامانه و در بخش تازه‌های «پیام کاربران» نمایش داده خواهد شد. در برگه «پیام‌های ارسال شده»، تمامی پیام‌های ارسالیِ شما به صفحه اصلی قابل مشاهده است. 
توجه: متن پیام ارسالی به صفحه اصلی سامانه حداکثر می‌تواند شامل 600 کاراکتر (با احتساب فاصله) باشد. اگر در قسمت پروفایل شخصی، تصویر پرسنلی خود را بارگذاری کرده باشید، پیام شما به همراه تصویر نمایش داده می‌شود. (جهت آشنایی با نحوه بارگذاری تصویر خود به راهنمای «میزکار» قسمت «پروفایل شخصی» مراجعه نمایید.)

 

مشاهده و پاسخ به پیام کاربران
همان‌طور که گفته شد در بخش تازه‌های «پیام کاربران» می‌توانید پیام ارسالی خود و سایر کاربران سامانه را مشاهده نمایید. همچنین از قسمت «آرشیو» به پیام‌های قبلی کاربران دسترسی دارید.

در صورت تمایل به پاسخگویی، می‌توانید بر روی پیام مورد نظر کلیک نمایید تا پاپ آپ ورود به سامانه باز شود؛ البته در صورتی که قبلاً وارد سامانه نشده باشید. پس از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود وارد صفحه‌ای می‌شود که امکان «پاسخ به پیام» برای شما فرآهم است. ضمناً امکان «ارسال پیام جدید» در دسترس شما قرار دارد.

پاسخ شما مستقیماً به سیستم پیام (صندوق پیام) فردِ ارسال کنندۀ پیام، ارسال می‌شود؛ به عبارت دیگر نام وی به طور خودکار در قسمت «گیرنده» درج شده است.

انتهای پیام

دیدگاه ها