شناسه متن : 1011
1393/5/19 - 06:11 2014-08-10 06:11:00
مسئول دبیرخانه کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان خبر داد

اجرای طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری در زنجان

مسئول دبیرخانه کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان گفت: طرح مطالعاتی آثار استاد شهید مرتضی مطهری در استان زنجان اجرا می‎شود.
به گزارش پایگاه اینترنتی شهید مطهری مرتضی مقدمی در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری چند سالی است که با همکاری کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد برگزار می‎شود.
 
وی با اشاره به اینکه طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری طرحی هدفمند و برنامه‎ریزی شده است، تصریح کرد: در این طرح و بر اساس برنامه‎ریزی‎های صورت گرفته، هر یک از آثار شهید مطهری به صورت جداگانه و منفک از هم مورد مطالعه قرار می‎گیرند.
 
مسئول دبیرخانه کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان با بیان اینکه هر یک از آثار به نوبت و بر اساس برنامه معین مطالعه می‎شود، اضافه کرد: پس از اتمام یکی از آثار این شهید، مطالعه اثر دیگر استاد مطهری آغاز خواهد شد.
 
مقدمی با اشاره به اینکه در پایان مطالعه هر کتاب، امتحان و آزمونی از مطالعه‎کنندگان گرفته می‎شود، ادامه داد: در پایان به افرادی که در این طرح شرکت کرده‎اند، گواهی شرکت در طرح مطالعه آثار شهید مرتضی مطهری اعطا خواهد شد.
 
این مسئول با تاکید بر اینکه کتاب‎ها و آثار استاد مطهری بر اساس اولویت انتخاب و مطالعه می‎شوند، افزود: شهید مطهری آثار بسیار ارزشمندی را در علوم مختلف از خود به یادگار گذاشته که همواره این آثار مورد توجه اقشار مختلف است.
 
وی با بیان اینکه درس، سخنرانی و کتاب‎های استاد مطهری در تاریخ ماندگار است، یادآور شد: وی عالمی آگاه و اسلام‌شناس واقعی بود.
 
انتهای پیام

دیدگاه ها